Friday, December 1

बलि’उडकी यी नायिका जसलाई जिउँदै श्रद्धाञ्ज’ली दिइयो…

October 6, 2020 1658

र बंगाली फिल्म अभि’नेत्री मिष्टी मुख’र्जीको भर्खरै नि’धन भयो । उनको किडनी फेल भएर नि’धन भएको थियो । मिष्टी मुख’र्जीले बंगलोरमा उनको अन्तिम सास फेरिन् ।

प्रशंसक’हरू र सबै सोशल मिडिया प्रयोग’कर्ताहरूले उनको निध’नको खबर सुने पछि श्रद्धां’जलि अर्पण गरे । तर मिष्टी मुखर्जी’लाई श्रद्धांज’लि दिँदै गर्दा धेरै व्यक्ति र केही समा’चार वेबसाइटहरूले ठूलो गल्ती गरे ।

वास्तवमा, नि’धन भने मिष्टी मुखर्जीको भएको थियो तर केही समा’चार वेबसाइट’हरूले प्रसिद्ध बंगाली अभिनेत्री र मोडेल मिष्टी चक्रवर्तीको फोटो प्रयोग गरेको थियो ।

जस पछि मिष्टी चक्र’वर्तीको तस्वीर सोशल मिडियामा भाइ’रल हुन थाल्यो । मिष्टी चक्रवर्ती आफैंले म जि’उँदै छु, मेरो फोटो प्रयोग नगर्नु’होस् भन्दै सामाजिक सञ्जालमा आउनु पर्यो भनेकी छिन् ।

पछि त धेरै ब्यक्तिले मिष्टी चक्र’वर्तीकै निध’न भएको ठानेर उनैलाई श्रद्धाञ्ज’ली दिन थाले । मिष्टी चक्रवर्तीले इन्स्टा’ग्राममा एक पोस्ट साझा गरेकी छिन् । जहाँ उनलाई श्र’द्धाञ्जली दिइएको छ । उनको नाममा नक्कली समाचार’हरू पनि भाइ’रल हुन थालेपछि उनर्ला टे न्स न पनि भयो ।

आफ्नो नि’धनको समा’चार पढेर दुखी हुँदै भनेकी छिन्, ‘मिडिया र ब्यक्तिहरुले यस्तो लेखे, केहि मिडिया रिपोर्ट’हरूका अनुसार म म रे की छु, भगवानको अनुग्रहले म ठीक छु र अझै धेरै कुरा गर्न बाँकी छ ।’ उनका धेरै फ्यानहरू र सबै सोशल मिडिया प्रयोग’कर्ताहरूले फेक न्यूज मिष्टी चक्र’वर्तीको पोष्टमा उनीहरूको प्रति’क्रिया दिइरहेका छन् ।

हामी तपाईं’लाई बताउँछौं कि मिष्टी चक्र’वर्तीले बंगाली फिल्म’हरू बाहेक थुप्रै बलिउड फिल्महरूमा अभिनय गर्ने शक्ति देखाइन् । उनले धेरै फिल्महरूमा अभि’नय गरिसकेकी छिन् जसमा बलि’उड फिल्महरू ग्रेट ग्रान्ड मस्ती, बेगम जान र मणिकर्णिका जस्ता रहेका छन् । – केटीएम दैनिक

प्रतिकृया दिनुहोस्